• 0258 371 80 08
  • info@markakumas.com
  • Türkçe
  • English

Üretim

Marka Kumaş'da kaliteden ödün vermemek adına uluslararası standartlara uygun, modern iplik tedariği sağlanmaktadır. En güvenilir ve modern firmalardan tedarik ettiğimiz kaliteli iplikleri testlere tabi tutuyor ve kaliteli ipliklerden son derece kaliteli kumaşlar elde ediyoruz. Laboratuvar tesislerinde son teknoloji test cihazları kullanılarak iplik ve kumaşlarımızın testlerini yapıyoruz.

Günümüz teknolojisine uygun dokuma makineleri ile üretilen ham bez, gabardin, canvas ve alpaka kumaş koleksiyonlarımızı modern tezgahlarda dokunmaktadır. Sonrasında RAM makinaları ile, sert-yumuşak-tok, geç tutuşma, leke ve su geçirmezlik gibi son işlemleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Hatasız ve kaliteli kumaşlar…
Marka Kumaşçılık, uzman kadrosu ile üretimini sağladığı kumaşları her aşamada gerekli kalite kontrol testlerinden geçirerek standartlara uygun olmasına önem verir. Uluslararası standartlara uygun, yüksek kalitede üretilen kumaşlarımız kalite kontrol ekibimizden tam not aldıktan sonra dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sevk edilmektedir.

Kartela departmanımız bir yandan yeni koleksiyon ürün kataloglarını fuarlarımıza ve showroom’muz için hazırlarken diğer yandan da müşterilerimizin bizden satın aldığı koleksiyonların satışa destek amaçlı kataloglarının seri üretimini yapmaktadır.

Hızlı, ekonomik, zamanında teslimat…
Tüm aşamalardan onay alarak geçen ürünlerimiz, özenle paketlendikten sonra sevke hazırdır. Lojistik departmanında çalışan ekibimiz, kumaşların alıcı firmaya ulaşıncaya kadar herhangi bir hasar görmemesi için gerekli olan tüm lojistik önlemleri aldıkları gibi dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize, ürünlerinin en hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşması için de gerekli araştırmaları yaparak organizasyonu sağlar.